Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Ples v rytmu 90. let - 19. 2. 22

Ples v rytmu 90. let - 19. 2. 22Vstupenky pouze v předprodeji, zajištěn náhradní termín na 16.4.2022 pokud by v únoru kvůli restrikcím nebyly akce povoleny.

Vstupné 300Kč

Večeře nepovinná 100Kč (přírodní plátek+brambory - Restaurace na Obci)

Vstup od 16ti let.

Kapacita kulturního domu je 270 míst. Přesně tolik vstupenek maximálně prodáme, aby si měl každý kam sednout.

Předprodej bude probíhat na našem webu - www.expedita.eu od ledna.

Váš oblíbený ples je konečně zpátky. Věříme, že letos se již uskuteční, a proto jsme ho perfektně připravili. Máme několik novinek a určitě se máte na co těšit.

Hudba! Na velkém sále zahraje vámi velmi oblíbený DJ Georg V. https://www.instagram.com/jirivinkler_georg_v/ , který přijal zatím každé pozvání k učinkování na našem devadesátkovém plese. Georg V. má hity z devadesátek v malíčku a rozhodně vás nenechá v klidu posedět. Tu největší a nejlepší nálož tanečních hitů doprovází svým profesionálním moderátorským výstupem, čímž se z jeho učinkování stává neskutečná show.

Letos jsme připravili neméně úžasnou novinku do prostor vinárny! Naše pozvání přijal pan DJ Karel Procházka. Je pravda, že více si ho mohou pamatovat Vaši rodiče, a protože je to stará škola, tak před ním žádný hit neuteče. Pan Karel bude servírovat opět devadesátkové hity, ale řekněme trochu z jiného soudku. A dost možná vám přijde do chuti s rockovými hity, českou a slovenskou hudební scénou z devadesátek ale navíc jsme slyšeli, že občas vyslyší i vaše hudební přání a možná zahraje něco lehce z 80. let a taky z milénia. Tahle show bude stát za to!

Jen myslete na to, že z vinárny bude vhodné vyjít také na hlavní sál, protože v tombole budeme opět losovat mobilní telefon iPhone. V předchozím ročníku to byl iPhone 11. Doba jde dál a letos budeme losovat o iPhone 13. A kromě toho se naše tombola trochu změnila – tentokrát budeme mít v tombole pouze hodnotné ceny a všechny budou elektronika. Navíc jsme se rozhodli, že v tombole nebude devadesát cen, aby vyhlašování netrvalo dvě hodiny, ale rozumně upravíme tak, abychom tombolu zvládli během půl hodiny.

Těsně před losováním tomboly si vychutnáte taneční vystoupení, které si připravila skupina P.U.S.A. ze Studénky. Šikovné dívky předvedou svižnou taneční choreografii a jsme rádi, že přijali naše pozvání i ony.

Věříme, že po takové náloži zábavy budete mít žízeň. Všechno se zdražuje, jen u nás jdou ceny opět dolů. Klasické panáky alkoholu jako je vodka, rum, peprmintka a podobně budou opět za velmi příjemné ceny od 10,- do 15,- Kč. Stejně tak pivo, které bude opět za velice symbolickou cenu.

Večeře, přírodní plátek s brambory, se bude vydávat v jídelně "Restaurace na Obci", od 20:00 do 22:00 h. Toto jídlo by mělo zanechat čisté šaty i košile, a navíc potěší hosty s různým potravinovým omezením.

A když budete mít plné žaludky ať už jídla či veselého moku, přijde čas na dokumentaci! Opět bude připravena PhotoBudka.cz, která bude naproti šatny a celý večer si můžete se svou partnerkou / partnerem či partou přátel udělat fotografii, kterou vám na místě vytisknou. PhotoBudka.cz nás informovala, že cena u nich zůstává stejná a jedna fotografie stále stojí 50,- Kč. Navíc bude celý večer zdokumentován, a fotoreport následně nahrajeme do uzavřené skupiny na Facebooku.

Vstupenky prodáváme přímo my, https://expedita.eu/ z.s. z Jistebníku. Mezi námi a vámi nebude žádná třetí strana. A to hlavně proto, že kdyby došlo z důvodu nařízení vlády ke zrušení kulturních akcí, můžeme ihned reagovat a bez problému vám vrátit peníze na účet v podstatě obratem. Navíc není tajemství, že máme během jara 2022 rezervován ještě jeden termín, abychom mohli v případě špatné situace akci odložit o dva měsíce. Pak bude jen na vás, zda budete chtít vrátit vstupenky nebo se budete o dva měsíce těšit déle!

Ale dost – věříme, že v únoru již vše bude probíhat bez problémů.

Více informací ZDE.

PS