Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Turista > Stáje

Stáje

Westernové tréninkové centrum Bujnoch Ranch

Areál westernového tréninkového centra Bujnoch Ranch leží na okraji obce, obklopený nádhernou přírodou CHKO Poodří s výhledem na hřebeny Beskyd. Přímo kolem ranče vede cyklistická trasa a turistická stezka, kterými se můžete vydat na příjemnou procházku. K odpočinku a občerstvení můžete využít naši stylovou hospůdku s venkovním posezením Na Ranči.

Pravidelní i příležitostní návštěvníci ranče mohou využít řady služeb

Výcvik sportovních i rekreačních jezdců ve westernovém stylu

Všichni, kteří si chtějí vylepšit své jezdecké dovednosti, od rekreačních po sportovní jezdce na závodní úrovni, mohou absolvovat tréninkové lekce u Jonáše Bujnocha, několikanásobného mistra ČR v reiningu. Pod jeho vedením se mohou připravit až k licencím WRC, ZZVJ-R nebo prvním závodům.

Vození dětí na poníkovi i velkých koních

Děti a úplní začátečníci si mohou vyzkoušet první svezení v sedle na poníkovi nebo hodných velkých koních. Pro ty, kteří se chtějí začít učit jezdit na koni a dovědět o ošetřování koní více, jsou připraveny úvodní seznamovací programy.

Výcvik koní všech plemen a věkových kategorií

Do tréninku přijímáme koně na různém stupni výcviku, mladé koně obsedneme a naučíme základům, zkušenější připravíme od rekreační po závodní úroveň, případně je na závodech předvedeme. S koňmi pracujeme podle zásad přirozené komunikace. Pokud uvažujete o pořízení vlastního koně, pomůžeme Vám s jeho výběrem, převozem i registrací.

Ustájení koní

Nabízíme ustájení koní v moderním sportovním areálu. Přes den se koně pasou v travnatých výbězích, noc tráví v prostorných boxech, splňujících normy EU. K dispozici je také krytá jízdárna, kruhová ohrada, krásné terény a kvalitní zázemí pro koně i jezdce. Každému koni je věnovaná individuální péče dle domluvy s jeho majitelem.

Exkurze, školní výlety, individuální programy

Pro skupiny zájemců, školy, školky nebo firmy připravíme zajímavý individuální program. Hlavní náplní bývá prohlídka ranče, představení jednotlivých plemen koní, ukázka westernového ježdění, seznámení se základy chovu a ošetřování koní, možnost svezení na koni a další aktivity dle dohody.

Těšíme se Vaši návštěvu, vítáni jsou všichni milovníci koní - sportovní i rekreační jezdci nebo „jen“ obdivovatelé těchto nádherných zvířat.

Kontakt

Bujnoch Ranch

Jonáš Bujnoch

Jistebník 488 (nad kostelem), okr. Nový Jičín
742 82 Jistebník

Tel. +420 739 350 600 - trénink sportovních koní a jezdců, ustájení koní, pořádání seminářů

Tel. +420 724 061 721 - vození dětí a výcvik začátečníků, exkurze, školní výlety, individuální programy

email: bujnochranch@seznam.cz

http://www.bujnochranch.cz

Bujnoch Ranch

Bujnoch Ranch

Bujnoch Ranch

Dostihová stáj Jistebník

Možnost vyjížďky na koních, chov amerického plnokrevníka (amerického klusáka).

Chov anglického plnokrevníka

  • amerického klusáka
  • rekreační ježdění

Kontakt

Adresa

Dostihová stáj Jistebník
JUDr. Lubomír Rokyta
Jistebník
742 82 Jistebník

Telefon: +420 556 412 929

Jezdecký klub Epona

Jezdecký klub je zaměřen na výcvik parkurového skákání. Je vhodný pro děti i dospělé. Dále je zde možné i ustájení koní.

Kontakt

Dolní dvůr, Jistebník, 742 82

+420 605 708 729 - Zuzana Švihorová

jkepona@centrum.cz

Facebook